ERA-8VRW3902V
ERA-8VRW3902V Panasonic Electronic Components
RDM0000C331.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 39K OHM 0.05% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.05%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 39 kOhms
auf Bestellung 4943 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-8VRW3902V Panasonic Electronic Components
Description: RES 39K OHM 0.05% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.05%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 39 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-8VRW3902V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-8VRW3902V ERA-8VRW3902V Hersteller : Panasonic Electronic Components RDM0000C331.pdf Description: RES 39K OHM 0.05% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.05%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 39 kOhms