Technische Details ERA-6YED103V Panasonic
Description: RESISTOR METAL FILM, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 10 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-6YED103V
|---|---|---|---|---|---|
| ERA6YED103V |
auf Bestellung 20000 Stücke: Lieferzeit 21-28 Tag (e) |
| ERA-6YED103V | Hersteller : Panasonic Electronic Components |