ERFSD110082RZ
ERFSD110082RZ Excel Cell Electronic Co., Ltd.
file020250211141342.pdf
Hersteller: Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Description: 1812/1.10AMP/08V/T&R/ROHS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric), Concave
Size / Dimension: 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Hold (Ih) (Max): 1.1 A
Current - Trip (It): 2.2 A
Voltage - Max: 8V
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Current - Max: 100 A
Time to Trip: 300 ms
Resistance - Initial (Ri) (Min): 40 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 210 mOhms
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERFSD110082RZ Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Description: 1812/1.10AMP/08V/T&R/ROHS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Concave, Size / Dimension: 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Hold (Ih) (Max): 1.1 A, Current - Trip (It): 2.2 A, Voltage - Max: 8V, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Current - Max: 100 A, Time to Trip: 300 ms, Resistance - Initial (Ri) (Min): 40 mOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 210 mOhms.
Weitere Produktangebote ERFSD110082RZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Current - Trip (It): 2.2 A
Voltage - Max: 8V
Current - Max: 100 A
Time to Trip: 300 ms