ERFSM035162RZ
ERFSM035162RZ Excel Cell Electronic Co., Ltd.
file020241231094736.pdf
Hersteller: Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Description: 1210/0.35AMP/16V/T&R/ROHS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric), Concave
Size / Dimension: 0.127" L x 0.101" W (3.22mm x 2.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Hold (Ih) (Max): 350 mA
Current - Trip (It): 700 mA
Voltage - Max: 16V
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Current - Max: 100 A
Time to Trip: 200 ms
Resistance - Initial (Ri) (Min): 320 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 1.3 Ohms
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERFSM035162RZ Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Description: 1210/0.35AMP/16V/T&R/ROHS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Concave, Size / Dimension: 0.127" L x 0.101" W (3.22mm x 2.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Hold (Ih) (Max): 350 mA, Current - Trip (It): 700 mA, Voltage - Max: 16V, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Current - Max: 100 A, Time to Trip: 200 ms, Resistance - Initial (Ri) (Min): 320 mOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 1.3 Ohms.
Weitere Produktangebote ERFSM035162RZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Current - Trip (It): 700 mA
Voltage - Max: 16V
Current - Max: 100 A
Time to Trip: 200 ms