ERFSR010152RZ
ERFSR010152RZ Excel Cell Electronic Co., Ltd.
file020241231094916.pdf
Hersteller: Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Description: 0805/0.10AMP/15V/T&R/ROHS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), Concave
Size / Dimension: 0.085" L x 0.053" W (2.15mm x 1.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Hold (Ih) (Max): 100 mA
Current - Trip (It): 300 mA
Voltage - Max: 15V
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Current - Max: 100 A
Time to Trip: 1.5 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 700 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 6 Ohms
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERFSR010152RZ Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Description: 0805/0.10AMP/15V/T&R/ROHS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Concave, Size / Dimension: 0.085" L x 0.053" W (2.15mm x 1.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Hold (Ih) (Max): 100 mA, Current - Trip (It): 300 mA, Voltage - Max: 15V, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Current - Max: 100 A, Time to Trip: 1.5 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 700 mOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 6 Ohms.
Weitere Produktangebote ERFSR010152RZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Current - Trip (It): 300 mA
Voltage - Max: 15V
Current - Max: 100 A
Time to Trip: 1.5 s