Produkte > PANASONIC > ERG-2SJ103E
ERG-2SJ103E
ERG-2SJ103E Panasonic
AOA0000C349-1150021.pdf
Hersteller: Panasonic
Metal Oxide Resistors Metal Oxide Film Resistor 2W 5%
auf Bestellung 1055 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERG-2SJ103E Panasonic
Description: RES 10K OHM 5% 2W AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 10 kOhms.
Weitere Produktangebote ERG-2SJ103E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERG-2SJ103E Hersteller : Panasonic Electronic Components Description: RES 10K OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 10 kOhms