Produkte > PANASONIC > ERG-2SJ161V
ERG-2SJ161V
ERG-2SJ161V Panasonic
AOA0000C349-1150021.pdf
Hersteller: Panasonic
Metal Oxide Resistors Metal Oxide Film Resistor 2W 5%
auf Bestellung 131 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERG-2SJ161V Panasonic
Description: RES 160 OHM 5% 2W AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 160 Ohms.
Weitere Produktangebote ERG-2SJ161V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERG-2SJ161V Hersteller : Panasonic Electronic Components Description: RES 160 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 160 Ohms