ERG-2SJ512V Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 5.1K OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 5.1 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERG-2SJ512V Panasonic Electronic Components
Description: RES 5.1K OHM 5% 2W AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 5.1 kOhms.
Weitere Produktangebote ERG-2SJ512V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERG-2SJ512V ERG-2SJ512V Hersteller : Panasonic Metal Oxide Resistors Metal Oxide Film Resistor 2W 5%