ERG-3FJS333E Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 33K OHM 5% 3W AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 33 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERG-3FJS333E Panasonic Electronic Components
Description: RES 33K OHM 5% 3W AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 33 kOhms.
Weitere Produktangebote ERG-3FJS333E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERG-3FJS333E ERG-3FJS333E Hersteller : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 3watt 33Kohms 5% AEC-Q200