ERG-3SJ470V Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 47 OHM 5% 3W AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 47 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERG-3SJ470V Panasonic Electronic Components
Description: RES 47 OHM 5% 3W AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 47 Ohms.
Weitere Produktangebote ERG-3SJ470V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERG-3SJ470V ERG-3SJ470V Hersteller : Panasonic Metal Oxide Resistors 3watt 47ohms 5% AEC-Q200