ERG-5SG683P Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 68K OHM 2% 5W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±2%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.945" L (8.00mm x 24.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 68 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERG-5SG683P Panasonic Electronic Components
Description: RES 68K OHM 2% 5W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.945" L (8.00mm x 24.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 68 kOhms.
Weitere Produktangebote ERG-5SG683P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERG-5SG683P ERG-5SG683P Hersteller : Panasonic AOA0000C349-1150021.pdf Metal Oxide Resistors 2% tolerance 68Kohm resistance