Produkte > ERJ > ERJ12YJ474U
ERJ12YJ474U
Hersteller:
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ12YJ474U
Description: RES 470K OHM 5% 3/4W 1812, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 470 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ12YJ474U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-12YJ474U ERJ-12YJ474U Hersteller : Panasonic Electronic Components Description: RES 470K OHM 5% 3/4W 1812
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 470 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-12YJ474U ERJ-12YJ474U Hersteller : Panasonic AOA0000C301-1488782.pdf Thick Film Resistors - SMD 1812 470Kohms 5% AEC-Q200