Produkte > ERJ > ERJ12YJ680U
ERJ12YJ680U
Hersteller:
auf Bestellung 9188 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ12YJ680U
Description: RES 68 OHM 3/4W 5% 1812 SMD, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 68 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ12YJ680U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-12YJ680U ERJ-12YJ680U Hersteller : Panasonic Electronic Components ERJ-XG%2CxG%2C14%2C12Z%2C1T.pdf Description: RES 68 OHM 3/4W 5% 1812 SMD
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 68 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-12YJ680U ERJ-12YJ680U Hersteller : Panasonic AOA0000C301-1488782.pdf Thick Film Resistors - SMD 1812 68ohms 5% AEC-Q200