Produkte > PANASONIC > ERJ-1GJF1001C
ERJ-1GJF1001C
ERJ-1GJF1001C Panasonic
aoa0000c304.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 0201 1K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 720 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 622
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-1GJF1001C Panasonic
Description: RES SMD 1K OHM 1% 1/20W 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 1 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-1GJF1001C ERJ-1GJF1001C Hersteller : Panasonic 1263 Thick Film Resistors - SMD 0201 0.05W 1% 1KOhm AEC-Q200
auf Bestellung 43732 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
ERJ-1GJF1001C ERJ-1GJF1001C Hersteller : Panasonic Electronic Components 1263 Description: RES SMD 1K OHM 1% 1/20W 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 1 kOhms
auf Bestellung 14740 Stücke:
Mindestbestellmenge: 63
ERJ-1GJF1001C ERJ-1GJF1001C Hersteller : Panasonic aoa0000c304.pdf Res Thick Film 0201 1K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 720 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Resistance: 1 kOhms