ERJ-1GJJ223C
ERJ-1GJJ223C Panasonic Electronic Components
AOA0000C301.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 22K OHM 5% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 22 kOhms
auf Bestellung 14800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 91
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-1GJJ223C Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 22K OHM 5% 1/20W 0201, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 22 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-1GJJ223C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-1GJJ223C ERJ-1GJJ223C Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C301.pdf Description: RES SMD 22K OHM 5% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Resistance: 22 kOhms