ERJ-1GNJ115C
ERJ-1GNJ115C Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 1.1M OHM 5% 1/20W 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: -400/ +150ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 1.1 MOhms
auf Bestellung 60000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-1GNJ115C Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 1.1M OHM 5% 1/20W 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±5%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: -400/ +150ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 1.1 MOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-1GNJ115C ERJ-1GNJ115C Hersteller : Panasonic AOA0000C301-1488782.pdf Thick Film Resistors - SMD 0201 1.1Mohm 5% HalogenFree AEC-Q200
auf Bestellung 57920 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
ERJ-1GNJ115C ERJ-1GNJ115C Hersteller : Panasonic Electronic Components 1242 Description: RES SMD 1.1M OHM 5% 1/20W 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±5%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Resistance: 1.1 MOhms