Produkte > PANASONIC > ERJ-1RHD1053C
ERJ-1RHD1053C
ERJ-1RHD1053C Panasonic
aoa0000c304.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 0201 105K Ohm 0.5% 0.05W(1/20W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-1RHD1053C Panasonic
Description: RES 105K OHM 0.5% 1/2W 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.5%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 105 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-1RHD1053C ERJ-1RHD1053C Hersteller : Panasonic 1263 Thick Film Resistors - SMD 0.05 W, 0201 in, 105 kilo ohm, 0.5%
auf Bestellung 10594 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
ERJ-1RHD1053C ERJ-1RHD1053C Hersteller : Panasonic aoa0000c304.pdf Res Thick Film 0201 105K Ohm 0.5% 0.05W(1/20W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-1RHD1053C ERJ-1RHD1053C Hersteller : Panasonic Electronic Components 1263 Description: RES 105K OHM 0.5% 1/2W 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 105 kOhms