ERJ-1RHD5102C
ERJ-1RHD5102C Panasonic Electronic Components
AOA0000C304.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 51K OHM 0.5% 1/2W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Part Status: Active
Resistance: 51 kOhms
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-1RHD5102C Panasonic Electronic Components
Description: RES 51K OHM 0.5% 1/2W 0201, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Part Status: Active, Resistance: 51 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-1RHD5102C ERJ-1RHD5102C Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C304.pdf Description: RES 51K OHM 0.5% 1/2W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Resistance: 51 kOhms
auf Bestellung 35917 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 82
Mindestbestellmenge: 13
ERJ-1RHD5102C ERJ-1RHD5102C Hersteller : Panasonic aoa0000c304.pdf Res Thick Film 0201 51K Ohm 0.5% 0.05W(1/20W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R