Produkte > PANASONIC > ERJ-B1BFR39U
ERJ-B1BFR39U
ERJ-B1BFR39U Panasonic
AOA0000C325.pdf
Hersteller: Panasonic
Current Sense Resistors - SMD 1020 0.39ohms 1% Tol AEC-Q200
auf Bestellung 1791 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-B1BFR39U Panasonic
Description: RES 0.39 OHM 1% 2W 1020, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Package / Case: Wide 2010 (5025 Metric), 1020, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1020, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Resistance: 390 mOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-B1BFR39U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-B1BFR39U ERJ-B1BFR39U Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C325.pdf Description: RES 0.39 OHM 1% 2W 1020
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense
Package / Case: Wide 2010 (5025 Metric), 1020
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1020
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Resistance: 390 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1020
Resistance: 390 mOhms