ERJ-B1CFR05U
ERJ-B1CFR05U Panasonic Electronic Components
AOA0000C325.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.05 OHM 2W 2010 WIDE
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1020
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
Resistance: 50 mOhms
auf Bestellung 4571 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-B1CFR05U Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.05 OHM 2W 2010 WIDE, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 2010 (5025 Metric), 1020, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1020, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Part Status: Active, Resistance: 50 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-B1CFR05U ERJ-B1CFR05U Hersteller : Panasonic AOA0000C325.pdf Current Sense Resistors - SMD .05 OHM 1% 1W
auf Bestellung 6996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ERJ-B1CFR05U ERJ-B1CFR05U Hersteller : Panasonic aoa0000c325.pdf Res Thick Film 1020 0.05 Ohm 1% 2W 0ppm/°C to 150ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-B1CFR05U ERJ-B1CFR05U Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C325.pdf Description: RES 0.05 OHM 2W 2010 WIDE
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1020
Part Status: Active
Resistance: 50 mOhms