Produkte > PANASONIC > ERJ-B2CFR068V
ERJ-B2CFR068V
ERJ-B2CFR068V Panasonic
ERJB2CFR068V
Hersteller: Panasonic
Current Sense Resistors - SMD 0612 0.06ohms 1% Tol AEC-Q200
auf Bestellung 1936 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-B2CFR068V Panasonic
Description: RES 0.068 OHM 1W 1206 WIDE, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: 0/ +150ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Resistance: 68 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-B2CFR068V ERJ-B2CFR068V Hersteller : Panasonic Electronic Components ERJB2CFR068V Description: RES 0.068 OHM 1W 1206 WIDE
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Temperature Coefficient: 0/ +150ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Resistance: 68 mOhms
auf Bestellung 3440 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 29
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Resistance: 68 mOhms