Produkte > PANASONIC > ERJ-B3CFR027V
ERJ-B3CFR027V
ERJ-B3CFR027V Panasonic
AOA0000C325.pdf
Hersteller: Panasonic
Current Sense Resistors - SMD 0805 Wide terminal SMD resistor,
auf Bestellung 9896 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-B3CFR027V Panasonic
Description: RES 0.027 OHM 1% 1W 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Package / Case: Wide 0805 (2012 Metric), 0508, Temperature Coefficient: 0/ +300ppm/°C, Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0508, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 27 mOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-B3CFR027V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-B3CFR027V ERJ-B3CFR027V Hersteller : Panasonic aoa0000c325.pdf Res Thick Film 0508 0.027 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 0ppm/°C to 300ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-B3CFR027V ERJ-B3CFR027V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C325.pdf Description: RES 0.027 OHM 1% 1W 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense
Package / Case: Wide 0805 (2012 Metric), 0508
Temperature Coefficient: 0/ +300ppm/°C
Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0508
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 27 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0508
Resistance: 27 mOhms