Produkte > PANASONIC > ERJ-D1DJR010U
ERJ-D1DJR010U
ERJ-D1DJR010U Panasonic
rdn0000c331.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 1020 0.01 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 4979 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1202
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-D1DJR010U Panasonic
Description: RES 0.010 OHM 2W 2010 WIDE, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 2010 (5025 Metric), 1020, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1020, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Resistance: 10 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-D1DJR010U ERJ-D1DJR010U Hersteller : Panasonic rdn0000c331.pdf Res Thick Film 1020 0.01 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 516
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-D1DJR010U Hersteller : Panasonic Electronic Components RDN0000C331.pdf Description: RES 0.010 OHM 2W 2010 WIDE
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1020
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Resistance: 10 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-D1DJR010U ERJ-D1DJR010U Hersteller : Panasonic RDN0000C331.pdf Thick Film Resistors - SMD 1020 2W 5% 10mOhm AEC-Q200