ERJ-D2CFR110V
ERJ-D2CFR110V Panasonic Electronic Components
RDN0000C331.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.110 OHM 1W 1206 WIDE
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Resistance: 110 mOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-D2CFR110V Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.110 OHM 1W 1206 WIDE, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Resistance: 110 mOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-D2CFR110V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-D2CFR110V ERJ-D2CFR110V Hersteller : Panasonic RDN0000C331.pdf Thick Film Resistors - SMD 0612 1W 1% 110mOhm AEC-Q200