Produkte > PANASONIC > ERJ-D2CJR150V
ERJ-D2CJR150V
ERJ-D2CJR150V Panasonic
rdn0000c331.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 0612 0.15 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1322
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-D2CJR150V Panasonic
Description: RES 0.150 OHM 1W 1206 WIDE, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Resistance: 150 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-D2CJR150V ERJ-D2CJR150V Hersteller : Panasonic rdn0000c331.pdf Res Thick Film 0612 0.15 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1322
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-D2CJR150V ERJ-D2CJR150V Hersteller : Panasonic Electronic Components RDN0000C331.pdf Description: RES 0.150 OHM 1W 1206 WIDE
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Resistance: 150 mOhms