Produkte > PANASONIC > ERJ-H2CF6R19X
ERJ-H2CF6R19X
ERJ-H2CF6R19X Panasonic
ast-ind-151033.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 0402 6.19 Ohm 1% 0.1W(1/10W) -100ppm/°C to 600ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-H2CF6R19X Panasonic
Description: RES 6.19 OHM 1% 1/10W 0402, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: -100/ +600ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 6.19 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-H2CF6R19X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-H2CF6R19X ERJ-H2CF6R19X Hersteller : Panasonic Electronic Components ast-ind-151033.pdf Description: RES 6.19 OHM 1% 1/10W 0402
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: -100/ +600ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 6.19 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-H2CF6R19X ERJ-H2CF6R19X Hersteller : Panasonic Panasonic_01052021_Resistor_Thick_FIlm_HI_Temp_ERJ_Hxx Series.pdf Thick Film Resistors - SMD 0402 6.19Ohm 1% AEC-Q200