Technische Details ERJ-H2RD2490X Panasonic Electronic Components
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 249Ω; 100mW; ±0.5%; ERJH2RD, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 249Ω, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.5%, Manufacturer series: ERJH2RD, Operating temperature: -55...175°C, Conform to the norm: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote ERJ-H2RD2490X
|---|---|---|---|---|---|
ERJH2RD2490X | Hersteller : PANASONIC |