ERJ-H3ED1202V
ERJ-H3ED1202V Panasonic Electronic Components
ast-ind-151033.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 12K OHM 0.5% 1/8W 0603
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Resistance: 12 kOhms
auf Bestellung 4965 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-H3ED1202V Panasonic Electronic Components
Description: RES 12K OHM 0.5% 1/8W 0603, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Resistance: 12 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-H3ED1202V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-H3ED1202V ERJ-H3ED1202V Hersteller : Panasonic Electronic Components ast-ind-151033.pdf Description: RES 12K OHM 0.5% 1/8W 0603
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.5%
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 12 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-H3ED1202V ERJ-H3ED1202V Hersteller : Panasonic Panasonic_01052021_Resistor_Thick_FIlm_HI_Temp_ERJ-1950704.pdf Thick Film Resistors - SMD 0603 12KOhm 0.5% AEC-Q200