Technische Details ERJ-H3ED4750V Panasonic Electronic Components
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 475Ω; 125mW; ±0.5%; ERJH3ED, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 475Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.5%, Operating temperature: -55...175°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: ERJH3ED.
Weitere Produktangebote ERJ-H3ED4750V
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
ERJ-H3ED4750V | Hersteller : Panasonic |
Thick Film Resistors - SMD 0603 475Ohm 0.5% AEC-Q200 |
Produkt ist nicht verfügbar |