ERJ-H3ED4992V Panasonic
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-H3ED4992V Panasonic
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 49.9kΩ; 125mW; ±0.5%; ERJH3ED, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 49.9kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.5%, Manufacturer series: ERJH3ED, Operating temperature: -55...175°C, Conform to the norm: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote ERJ-H3ED4992V
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
ERJ-H3ED4992V | Hersteller : Panasonic Electronic Components |
Description: RES 49.9K OHM 0.5% 1/6W 0603 |
Produkt ist nicht verfügbar |
ERJH3ED4992V | Hersteller : PANASONIC |