ERJ-H3EF1103V Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 110K OHM 1% 1/8W 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 110 kOhms
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-H3EF1103V Panasonic Electronic Components
Description: RES 110K OHM 1% 1/8W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 110 kOhms.
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ERJ-H3EF1103V | Hersteller : Panasonic |
Thick Film Resistors - SMD 0603 110KOhm 1% AEC-Q200 |
auf Bestellung 13009 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
ERJ-H3EF1103V | Hersteller : Panasonic Electronic Components |
Produkt ist nicht verfügbar |
Category: SMD resistorsDescription: Resistor: thick film; SMD; 0603; 110kΩ; 125mW; ±1%; ERJH3EF Type of resistor: thick film Case - inch: 0603 Case - mm: 1608 Resistance: 110kΩ Power: 0.125W Tolerance: ±1% Manufacturer series: ERJH3EF Mounting: SMD Conform to the norm: AEC-Q200 Operating temperature: -55...175°C |