Produkte > PANASONIC > ERJ-H3QD6R19V
ERJ-H3QD6R19V
ERJ-H3QD6R19V Panasonic
ast-ind-151033.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 0603 6.19 Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-H3QD6R19V Panasonic
Description: RES 6.19 OHM 0.5% 1/4W 0603, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 6.19 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-H3QD6R19V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-H3QD6R19V ERJ-H3QD6R19V Hersteller : Panasonic Electronic Components ast-ind-151033.pdf Description: RES 6.19 OHM 0.5% 1/4W 0603
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 6.19 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-H3QD6R19V ERJ-H3QD6R19V Hersteller : Panasonic Panasonic_01052021_Resistor_Thick_FIlm_HI_Temp_ERJ_Hxx Series.pdf Thick Film Resistors - SMD 0603 6.19Ohm 0.5% AEC-Q200