Produkte > PANASONIC > ERJ-L14KJ20MU
ERJ-L14KJ20MU
ERJ-L14KJ20MU Panasonic
AOA0000C313.pdf
Hersteller: Panasonic
Current Sense Resistors - SMD 1210 0.02ohm 1% Curr Sense AEC-Q200
auf Bestellung 5977 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-L14KJ20MU Panasonic
Description: RES 0.02 OHM 5% 1/3W 1210, Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 20 mOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-L14KJ20MU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-L14KJ20MU ERJ-L14KJ20MU Hersteller : Panasonic 420fileversion.pdf Res Thick Film 1210 0.02 Ohm 5% 0.33W(1/3W) ±300ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-L14KJ20MU ERJ-L14KJ20MU Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C313.pdf Description: RES 0.02 OHM 5% 1/3W 1210
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 20 mOhms