Produkte > PANASONIC > ERJ-PB3D4872V
ERJ-PB3D4872V
ERJ-PB3D4872V Panasonic
aoa0000c328.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 0603 48.7K Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 4310 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3907
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-PB3D4872V Panasonic
Description: RES SMD 48.7K OHM 0.5% 1/5W 0603, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 48.7 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 11728 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
ERJ-PB3D4872V ERJ-PB3D4872V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C328.pdf Description: RES SMD 48.7K OHM 0.5% 1/5W 0603
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 48.7 kOhms
auf Bestellung 46 Stücke:
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 48.7 kOhms