ERJ-PB6D3002V
ERJ-PB6D3002V Panasonic Electronic Components
AOA0000C328.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 30K OHM 0.5% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 30 kOhms
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-PB6D3002V Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 30K OHM 0.5% 1/4W 0805, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 30 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-PB6D3002V ERJ-PB6D3002V Hersteller : Panasonic AOA0000C328.pdf Thick Film Resistors - SMD 0805 Anti-Surge Res. 0.5%, 30Kohm
auf Bestellung 3996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
ERJ-PB6D3002V ERJ-PB6D3002V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C328.pdf Description: RES SMD 30K OHM 0.5% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 30 kOhms
Mindestbestellmenge: 72
ERJ-PB6D3002V ERJ-PB6D3002V Hersteller : PANASONIC 2883953.pdf Description: PANASONIC - ERJ-PB6D3002V - CHIP RES, THICK FILM, 30K, 0.25W, 0805