ERJ-PB6D3743V
ERJ-PB6D3743V Panasonic Electronic Components
AOA0000C328.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 374K OHM 0.5% 1/4W 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 374 kOhms
auf Bestellung 4509 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-PB6D3743V Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 374K OHM 0.5% 1/4W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 374 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-PB6D3743V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-PB6D3743V ERJ-PB6D3743V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C328.pdf Description: RES SMD 374K OHM 0.5% 1/4W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 374 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-PB6D3743V Hersteller : Panasonic id_fixed-resistors_e_2-1111101.pdf Thick Film Resistors - SMD 0805 Anti-Surge Res. 0.5%, 374Kohm