ERJ-PB6D6040V
ERJ-PB6D6040V Panasonic Electronic Components
AOA0000C328.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 604 OHM 0.5% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 604 Ohms
auf Bestellung 4718 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-PB6D6040V Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 604 OHM 0.5% 1/4W 0805, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 604 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-PB6D6040V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-PB6D6040V ERJ-PB6D6040V Hersteller : Panasonic aoa0000c328.pdf Res Thick Film 0805 604 Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 293 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 293 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-PB6D6040V ERJ-PB6D6040V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C328.pdf Description: RES SMD 604 OHM 0.5% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 604 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-PB6D6040V ERJ-PB6D6040V Hersteller : Panasonic AOA0000C328-1530132.pdf Thick Film Resistors - SMD 0805 Anti-Surge Res. 0.5%, 604ohm