ERJ-PC6B4303V Panasonic Electronic Components
ast-ind-394031.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 430K OHM 0.1% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 430 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-PC6B4303V Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 430K OHM 0.1% 1/4W 0805, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 430 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-PC6B4303V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-PC6B4303V Hersteller : Panasonic Electronic Components ast-ind-394031.pdf Description: RES SMD 430K OHM 0.1% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 430 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJPC6B4303V ERJPC6B4303V Hersteller : PANASONIC Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 430kΩ; 250mW; ±0.1%; ERJPC6B
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 430kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±0.1%