Produkte > PANASONIC > ERJ-S02D3903X
ERJ-S02D3903X
ERJ-S02D3903X Panasonic
aoa0000c334.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 0402 390K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-S02D3903X Panasonic
Description: RES 390K OHM 0.5% 1/10W 0402, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 390 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-S02D3903X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-S02D3903X ERJ-S02D3903X Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 390K OHM 0.5% 1/10W 0402
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 390 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-S02D3903X ERJ-S02D3903X Hersteller : Panasonic AOA0000C334-1314047.pdf Thick Film Resistors - SMD 0402 0.5% 390kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200