Produkte > PANASONIC > ERJ-S03J223V
ERJ-S03J223V
ERJ-S03J223V Panasonic
ERJS03J223V
Hersteller: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 0603 22Kohms 5% Anti-Sulfur
auf Bestellung 16970 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-S03J223V Panasonic
Description: RES 22K OHM 5% 1/10W 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 22 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-S03J223V ERJ-S03J223V Hersteller : Panasonic Electronic Components ERJS03J223V Description: RES 22K OHM 5% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 22 kOhms
auf Bestellung 4359 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 22 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJS03J223V Hersteller : PANASONIC Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 22kΩ; 100mW; ±5%; ERJS03J
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 22kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±5%