Produkte > PANASONIC > ERJ-S06J125V
ERJ-S06J125V
ERJ-S06J125V Panasonic
aoa0000c334.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 0805 1.2M Ohm 5% 0.125W(1/8W) -400ppm/°C to 150ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-S06J125V Panasonic
Description: RES 1.2M OHM 5% 1/8W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: -400/ +150ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 1.2 MOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-S06J125V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-S06J125V ERJ-S06J125V Hersteller : Panasonic aoa0000c334.pdf Res Thick Film 0805 1.2M Ohm 5% 0.125W(1/8W) -400ppm/°C to 150ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
ERJ-S06J125V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 1.2M OHM 5% 1/8W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: -400/ +150ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 1.2 MOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-S06J125V ERJ-S06J125V Hersteller : Panasonic AOA0000C334-1314047.pdf Thick Film Resistors - SMD 0805 5% 1.2Mohm AEC-Q200 Anti-Sulfur