ERJ-S140R00U
ERJ-S140R00U Panasonic Electronic Components
ERJS140R00U
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0 OHM JUMPER - 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: Jumper
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 0 Ohms
auf Bestellung 4809 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 39
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-S140R00U Panasonic Electronic Components
Description: RES 0 OHM JUMPER - 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: Jumper, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 0 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-S140R00U ERJ-S140R00U Hersteller : Panasonic AOA0000C334-1314047.pdf Thick Film Resistors - SMD 1210 Zero ohm Jumper 0.05ohm AEC-Q200
auf Bestellung 9697 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
ERJ-S140R00U ERJ-S140R00U Hersteller : Panasonic Electronic Components ERJS140R00U Description: RES 0 OHM JUMPER - 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: Jumper
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Resistance: 0 Ohms