Produkte > PANASONIC > ERJ-S1DD20R0U
ERJ-S1DD20R0U
ERJ-S1DD20R0U Panasonic
aoa0000c334.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 2010 20 Ohm 0.5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-S1DD20R0U Panasonic
Description: RES 20 OHM 0.5% 3/4W 2010, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 20 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-S1DD20R0U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-S1DD20R0U Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 20 OHM 0.5% 3/4W 2010
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±0.5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 20 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-S1DD20R0U ERJ-S1DD20R0U Hersteller : Panasonic AOA0000C334-1314047.pdf Thick Film Resistors - SMD 2010 0.5% 20ohm Anti-Sulfur AEC-Q200