ERJ-S1TF10R0U
ERJ-S1TF10R0U Panasonic Electronic Components
ERJS1TF10R0U
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 10 OHM 1% 1W 2512
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 10 Ohms
auf Bestellung 3192 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-S1TF10R0U Panasonic Electronic Components
Description: RES 10 OHM 1% 1W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 10 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-S1TF10R0U ERJ-S1TF10R0U Hersteller : Panasonic ERJS1TF10R0U Thick Film Resistors - SMD 2512 10ohms 1% Anti-Sulfur
auf Bestellung 2533 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
ERJ-S1TF10R0U ERJ-S1TF10R0U Hersteller : Panasonic Electronic Components ERJS1TF10R0U Description: RES 10 OHM 1% 1W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 10 Ohms