ERJ-U01F8203C
ERJ-U01F8203C Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 820K OHM 1% 1/20W 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Part Status: Active
Resistance: 820 kOhms
auf Bestellung 6290 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U01F8203C Panasonic Electronic Components
Description: RES 820K OHM 1% 1/20W 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Part Status: Active, Resistance: 820 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-U01F8203C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U01F8203C ERJ-U01F8203C Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 820K OHM 1% 1/20W 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Part Status: Active
Resistance: 820 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-U01F8203C ERJ-U01F8203C Hersteller : Panasonic RAS_ERJ_U-1197274.pdf Thick Film Resistors - SMD 0201 1% 820Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200