ERJ-U02J125X
ERJ-U02J125X Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 1.2 M OHM 5% 1/10W 0402 SMD
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: -400/ +150ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.2 MOhms
auf Bestellung 5268 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U02J125X Panasonic Electronic Components
Description: RES 1.2 M OHM 5% 1/10W 0402 SMD, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: -400/ +150ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, Resistance: 1.2 MOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-U02J125X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U02J125X ERJ-U02J125X Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 1.2 M OHM 5% 1/10W 0402 SMD
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 1.2 MOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-U02J125X ERJ-U02J125X Hersteller : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+AOA0005+ERJS06J821V+7+WW Thick Film Resistors - SMD 0402 5% 1.2Mohm Anti-Sulfur AEC-Q200