Produkte > PANASONIC > ERJ-U03D3322V
ERJ-U03D3322V
ERJ-U03D3322V Panasonic
aoa0000c334.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 0603 33.2K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U03D3322V Panasonic
Description: RES 33.2K OHM 0.5% 1/10W 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 33.2 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-U03D3322V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U03D3322V ERJ-U03D3322V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 33.2K OHM 0.5% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 33.2 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-U03D3322V ERJ-U03D3322V Hersteller : Panasonic AOA0000C334-1314047.pdf Thick Film Resistors - SMD 0603 0.5% 33.2kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200