ERJ-U03F49R9V Panasonic
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U03F49R9V Panasonic
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 49.9Ω; 100mW; ±1%; ERJU03F, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 49.9Ω, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: ERJU03F, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.
Weitere Produktangebote ERJ-U03F49R9V
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
ERJ-U03F49R9V | Hersteller : Panasonic Electronic Components |
Description: RES 49.9 OHM 1% 1/10W 0603 SMD |
Produkt ist nicht verfügbar |
ERJU03F49R9V | Hersteller : PANASONIC |