ERJ-U03J124V
ERJ-U03J124V Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 120K OHM 5% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 120 kOhms
auf Bestellung 3790 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U03J124V Panasonic Electronic Components
Description: RES 120K OHM 5% 1/10W 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 120 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-U03J124V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U03J124V ERJ-U03J124V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 120K OHM 5% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 120 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-U03J124V ERJ-U03J124V Hersteller : Panasonic AOA0000C334.pdf Thick Film Resistors - SMD 0603 5% 120Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200