ERJ-U03J685V
ERJ-U03J685V Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 6.8 M OHM 5% 1/10W 0603 SMD
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: -400/ +150ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Resistance: 6.8 MOhms
auf Bestellung 4752 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U03J685V Panasonic Electronic Components
Description: RES 6.8 M OHM 5% 1/10W 0603 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: -400/ +150ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Resistance: 6.8 MOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-U03J685V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U03J685V ERJ-U03J685V Hersteller : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+AOA0005+ERJS06J821V+7+WW Thick Film Resistors - SMD 0603 5% 6.8Mohm Anti-Sulfur AEC-Q200
auf Bestellung 18800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
ERJ-U03J685V ERJ-U03J685V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 6.8 M OHM 5% 1/10W 0603 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±5%
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 6.8 MOhms